فروشگاه آنلاين محصولات دانلودی

پشتیبانی خرید: اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس های 09115569722 - 09337266852 ارتباط برقرار کنید (فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای شنیدن بخشی از کتاب های صوتی لطفا در تلگرام پیام دهید. آیدی تلگرام: @nabtarinfile ما 24 ساعته پاسخ گو هستیم.

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 532
  • بازدید دیروز : 1481
  • بازدید کل : 943626

پیوند ها

آمار بازدید سایت

دانلود پاورپوینت اثرشوری خاک بر جذب املاح


دانلود پاورپوینت اثرشوری خاک بر جذب املاح

اثر شوری خاک بر جذب املاح

 

 

فرمت فایل: pptx

تعداد اسلاید ها: 13

 

 

چکیده:

مديريت نامناسب زراع و استفاده طولانی مدت از ادوات كشاورزی سنگين سبب ايجاد لایه های متراكم در خاک می گردد، از طرف ديگر شوری خاکوو آب افزون بر كاهش عملكرد گياهان، اثرات نامطلوب زيادی بر تحمل گياهان به تنش های مختلف می گذارد.

اثر شوری و تراكم خاک بر جذب نيتروژن، فسفر و پتاسيم توسط گندم:

نتايج نشان داد تراكم خاک تأثير معني داری بر مقدار نيتروژن، فسفر و پتاسيم در دانه گندم (احتمال يک درصد) داشته است، به طوری كه با افزايش تراكم خاک توانایی جذب نيتروژن، فسفر و پتاسيم توسط دانه گندم كاهش يافته است. شوری خاک برمقدار نيتروژن، فسفر و پتاسيم دانه تأثير معنی داری (به ترتيب در سطح احتمال پنج درصد، سه درصد و يک درصد) گذاشته است، به طوری كه در تيمارهای شور مقدار نيتروژن، فسفر و پتاسيم دانه نسبت به تيمارهای غيرشور كاهش يافته است. همچنين اثر متقابل معنی داری بين تيمارهای تراكم و شوری بر مقدار نيتروژن و پتاسيم دانه (درسطح يک درصد) وجود داشت و با افزايش تراكم در شرايط شور مقدار اين عناصر به شدت كاهش يافته است.

 

 

 

فروشگاه آنلاین محصولات دانلودی

پشتیبانی خرید: 09337266852


مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

استان گيلان-شهرستان تالش

تمام حقوق این سایت محفوظ است. کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما